Działka rolna
Biała Wieś, wielkopolskie
- 455 000 zł
- 4 750 m²
- 95,79 zł/m²
Dorota Kosicka
Skontaktuj się
Działka rolna
Biała Wieś, wielkopolskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Działka rolna
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
455 000 zł 4 750 m² 95,79 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 455 000 zł (95,79 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: rolna, 4 750 m²
- kształt: prostokąt; długość: 75m; szerokość: 62m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: MP INWESTYCJE, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: 367834
Lokalizacja
- Adres: Biała Wieś, Grodzisk Wielkopolski, grodziski, wielkopolskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem pod zabudowę w m. Biała Wieś.
LOKALIZACJA:
Biała Wieś gm. Grodzisk Wielkopolski
SPECYFIKACJA:
Numer ewidencyjny działki 99/1
Powierzchnia działki 4750 m2
kształt regularny w formie trapezu. (...)